کتاب‌های مدیریتی

2495-aryana-publication

انتشارات آریانا قلم  درحوزه  آموزش و مشاوره مدیریت آریانا،  کتاب‏‌های تخصصی مدیریت استراتژیک، بازاریابی، کارآفرینی و کسب‌وکار، مدیریت مالی و مدیریت پروژه را داراست و طی سال‏ های اخیر بیش از ۸۰ کتاب پرفروش و تاثیرگذاری مدیریتی را ترجمه و منتشر ساخته است. آریاناقلم همکاری‌های گسترده‌ای با بنگاه‌های چاپ و نشر معتبر بین‌المللی مانند انتشارات وایلی و انتشارات دانشکده کسب‌وکار هاروارد دارد و کتاب‌های منتشرشده خود را با اخذ کپی‌رایت از ناشر اصلی به چاپ می‌رساند.

آخرین کتاب های آریانا

grant2

طراحی ارزش پیشنهادی

کسب و کارهای نوپا با ایده ای که تصور می‌کنند مشتریان آن را می خواهند کار خود را آغاز می کنند و ماه ها یا حتی سال ها وقت صرف می کنند تا محصولشان را تکمیل کنند بدون اینکه حتی یک بار نظر مشتریان را پرسیده باشند

سفارش خرید

رهبران آخر غذا می خورند

جهانی را تصور کنید که در آن تقریباً همه با انگیزۀ سر کار رفتن از خواب بیدار می‌شوند، زمانی‌که در محل کار حضور دارند احساس امنیت و ارزشمندی می‌کنند و بعد با احساس کامیابی به خانه بازمی‌گردند.

سفارش خرید

مدیریت استراتژیک با رویکرد امروزی

رابرت گرنت، متفکر و استاد برجسته مدیریت استراتژیک، در۲۳ ژانویه سال ۱۹۴۸ در انگلستان متولد شد. او تحصیلات خود را در مدرسه اقتصاد لندن و دانشگاه سیتی لندن به پایان رسانده است. رابرت گرنت نقش پررنگی در تکامل رویکرد منبع محور در حوزه استراتژی و دانش امروزی مدیریت استراتژیک داشته است.

سفارش خرید

استراتژی رسیدن به استراتژی

دنیای کسب‌وکار در سال‌های پیش‌رو به شیوه‌ای بی‌سابقه متحول خواهد شد و این مسئله نیازمند تفکر استراتژیک به شیوه‌ای کاملاً جدید است. این کتاب ابزاری مفهومی را برای آن دسته از رهبران فراهم می‌کند که خواستار موفقیت در این دنیای جدیدند. کلاوس شواب، مؤسس و مدیر ارشد اجرایی، مجمع جهانی اقتصاد

سفارش خرید

استراتژی اقیانوس آبی- نسخه ۲۰۱۵

«کمک! اقیانوس من دارد سرخ می‏ شود» معرف احساسی است که بسیاری از مدیران مکرراً بیان کردند. افراد بیشتر و بیشتری از بین مدیران شرکت‏ ها، دوباره خود را در مقابل اقیانوسی از رقابت خونین دیده‏اند و می‏خواهند که از آن بگریزند. و این وضعیتی نیست که هیچ‏ یک از ما خواهان آن باشد.

سفارش خرید

ابزارهای کلیدی مالی برای مدیران

آیا نرخ بهراه این وام، همان عدد اعلام شده است یا هزینه واقعی آن بیشتر است؟ آیا سرمایه گذاری شرکت در این پروژه توجیه اقتصادی دارد؟ آیا بیمه عمر گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

سفارش خرید