همایش در جست‌وجوی خلاقیت گم شده برگزار شد

همایش کتاب خودباوری در خلاقیت

انتشارات آریاناقلم روز دوشنبه شانزدهم اسفند ماه همایشی پیرامون کتاب خودباوری در خلاقیت با عنوان “در جستجوی خلاقیت گم شده” برگزار کرد. این همایش که در جهت تعامل بیشتر مخاطبان آریاناقلم و آشنایی بیشتر با کتاب خودباوری در خلاقیت نوشتۀ دیوید کلی و تام کلی، بود در سالن مرکز اسناد ملی کتابخانه ملی ایران، با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از علاقه‌مندان به کتاب و مباحث نوآوری و خلاقیت و با اجرای سعید رحیمی‌نژاد برگزار شد.

در این رویداد، نژده هوانسیان مدیرعامل شرکت برندپردازی، راهبرد و دیزاین آرتیکولت،  صالح برادران امینی طراح خدمات گروه صنعتی انتخاب و شتاب‏دهنده بردیا و مشاور کسب‌وکارهای بزرگ و نوپای ایرانی و محمود کریمی رییس هیات‌مدیره مؤسسه پیرانو بین‌الملل و نماینده  TRIZ Center در ایران به عنوان میهمان حضور داشتند و هر یک بخشی از تجربیات خود را در تعامل با این کتاب و استفاده از خلاقیت در پیشبرد فعالیت‌ها و اهدافشان بیان کردند.

نژده هوانسیان در این رویداد از تجربۀ خود در همکاری با شرکت IDEO در لندن صحبت نمود و صالح برادران امینی در مورد چگونگی ظهور خلاقیت و نوآوری در اشخاصی که لزوماً تحصیلات و مطالعاتی در این زمینه نداشته اند، به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخت. در ادامه نیز، محمود کریمی درمورد اهمیت داشتن یک یادداشت روزانه برای یافتن زمان‌های مستعد برای بروز خلاقیت، و همچنین، درخصوص راه‌های پرورش خلاقیت در طی مسیر شغلی صحبت کردند.

کتاب خودباوری در خلاقیت نوشته تام و دیوید کلی، از موسسان IDEO است و توسط انتشارات آریاناقلم منتشر و به بازار کتاب ایران عرضه شده است.