معرفی کتاب تفکر طراحی در نشست”راه‌حل‌یابی خلاق“

نشست راه‌حل‌یابی خلاق

انتشارات آریاناقلم پنجمین نشست تخصصی کتاب خود را در تاریخ در ۲۷ شهریور ماه ۹۶ با محوریت تفکر طراحی و راه حل یابی خلاق برگزار کرد. در این نشست که در سالن اسناد و آرشیو ملی ایران و با همکاری سازمان کتابخانه ملی ایران برگزار شد؛ نژده هوانسیان مدیر عامل شرکت آرتیکولت برندینگ، مازیار رضایی عضو انجمن طراحان صنعتی امریکا، علیرضا اژدری استاد دانشگاه تهران و شهرزاد اسفرجانی مشاور خلاق تبلیغات و بسته بندی به عنوان میهمان حضور داشتند و هر یک بخشی از تجربیات منحصربفرد خود را درباره کتاب و همچنین تفکر طراحی در کسب و کار عنوان کردند.

در  ابتدای این نشست، سمیه محمدی، مدیر عامل انتشارات آریانا قلم و مرتضی خضری‌پور، مترجم این کتاب، در مورد روند کار و ظرافت‌های خاص انتشار این کتاب صحبت کردند. نشست‌های تخصصی کتاب آریاناقلم با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، معرفی آخرین کتب منتشره آریاناقلم و برقراری ارتباط میان مخاطبان، مترجمان و صاحب‌نظران برگزار می‌شود.

انتشارات آریانا قلم کتاب تفکر طراحی در کسب و کار را تیرماه سال ۱۳۹۶ منتشر کرد، این کتاب با رویکرد کاربردی مراحل تبدیل یک راه حل خلاقانه را به عملکرد در کسب و کارهای مختلف، تیم‌های کاری و حتی فعالیت‌های شخصی آموزش می‌دهد.