حضور سخنرانان برجسته بین المللی در یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه

2595-international speakers aryana

رینهارد وارنر، دیوید هیلسون و ویلیام ایبز سه تن از اساتید و سخنرانان برجسته بین المللی در یازدهمین کنفرانس مدیریت پروژه حضور و سخنرانی خواهند داشت.

همچون دوره های گذشته ی کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه، در کنفرانس یازدهم نیز تعدادی از اساتید برجسته بین المللی برای ارایه سخنرانی و کارگاه آموزشی حضور خواهند داشت. در ادامه به معرفی این سخنرانان پرداخته شده است.

Reinhard Wagner

دکتر وارنر از سال ۲۰۱۲ تا کنون رئیس انجمن بین المللی مدیریت پروژه(IPMA)می باشد. علاوه بر این، او دبیر اجرایی انجمن مدیریت پروژه آلمان (GPM) و مدیرعامل و مشاور مدیریت پروژه در شرکت Projektivisten GmbH در آلمان است.

بیش از ۱۵ سال است که او به طور جدی در زمینه ارتقای مدیریت پروژه، برنامه ریزی و اسناد مدیریتی فعالیت می کند. به عنوان مثال، او به عنوان رئیس کمیته DIN، رهبری کلیه فعالیت های مربوط به ارتقای استانداردهای مدیریت پروژه را بر عهده گرفت. از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲، دکتر وارنر در سازمان ISO/PC236  ،به عنوان رئیس گروه کاری، ارتقای محتوای “کتاب راهنمای مدیرت پروژه” برای استاندارد ISO 21500 فعالیت داشته است. و در حال حاضر در ISO/TC 258 WG04 هدایت روند تسهیل و ارتقای راهنمای مدیریت پروژه ISO 21504 را بر عهده دارد.

همچنین دکتر وارنر در دانشگاه های مختلفی در آلمان، به تدریس″مدیریت پروژه” پرداخته و در این زمینه تخصصی بیش از ۲۰۰ کتاب و مقاله منتشر کرده است.

Dr. David Hillson

دکتر دیوید هیلسون، ملقب به دکتر ریسک، مشاور بین المللی مدیریت ریسک با بیش از ۲۵ سال تجربه  می باشند.  او در حال حاضر به عنوان رهبر کمیته عملیاتی ریسک PMI مشغول به کار است. همچنین او در بیش از ۵۰ کشور با سازمان های بزرگ همکاری داشته است. او به عنوان یکی از برترین سخنرانان و ارائه کنندگان مطلب در زمینه تخصصی ریسک و همچنین به عنوان رهبر بین المللی تفکر ریسک پذیر شهرت جهانی دارد.

او معمولا دیدگاه های خود را در قالب کتاب و مقالات عرضه می کند. در واقع تا کنون ۱۲ کتاب او منتشر شده است. همچنین وی قریب به ۱۰۰ مقاله فنی با محوریت موضوع ریسک در مجلات حرفه ای، کنفرانس های متعدد و …. به چاپ رسانده است.

او اخیراً به شفاف سازی روش های عملی رویارویی با ریسک، ریسک پذیری و فرهنگ ریسک پرداخته است. همچنین او روشی کمی برای رویارویی برای مدیریت ریسک پروژه ارائه کرده است.

او در زمینه مدیریت ریسک موفق به کسب جوایز مختلفی شده است که مهمترین آن کسب عنوان چهره برتر ریسک سال ۲۰۱۰-۲۰۱۱ از موسسه مدیریت ریسک(IRM) می باشد.

Prof. William Ibbs

پروفسور ویلیام ایبز مدرک دکتری خود را در زمینه تخصصی ریسک صنعت ساخت و ساز دریافت کرده است. زمینه علمی-تخصصی او مدیریت پروژه و صنعت ساخت و ساز و مدیریت تغییر است.

او در حال حاضر استاد دانشکده فنی دانشگاه کالیفرنیا-برکلی و مالک شرکت مشاوره ای ایبز (IBBS) می باشد. همچنین او در دانشکده عمران دانشگاه  MIT، به عنوان استاد مدعو به تدریس مدیریت ساخت و ساز پرداخته است. او به عنوان استاد مدعو در دانشگاه های نانیانگ(سنگاپور) و تاروماناگرا(جاکارتا) نیز تدریس کرده است. علاوه بر این، او در دانشکده مدیریت فناوری دانشگاه برکلی به عنوان استاد جایگزین گروه مدیریت اجرایی مشغول به کار بوده است. همچنین او به عنوان استادیار و دانشیار در دانشگاه ایلینوی واقع در اوربان-چمپین فعالیت داشته است.

همچنین او موفق به کسب جوایز معتبر بین المللی شده است که عبارتند از:

·         کسب عنوان بهترین محقق جوان از بنیاد ملی علوم (NSF)

·         کسب عنوان معتبرترین و مورد استنادترین محقق از PMI

·         کسب جایزه هالیبورتون به عنوان استاد برتر دانشکده فنی از دانشگاه ایلینوی (UIUC)

تا کنون بیش از ۳۰ مقاله او در مجلات معتبر علمی-پژوهشی و کنفرانس های معتبر و … به چاپ رسیده اند.