همایش در مسیر حرفه‌ای شدن برگزار شد

photo_2017-07-26_11-19-52

انتشارات آریاناقلم چهارمین نشست تخصصی کتاب خود را در تاریخ در ۲۶ تیر ماه ۹۶ پیرامون مجموعه کتاب‌های مدیر حرفه‌ای برگزار کرد. در این نشست که در سالن اسناد و آرشیو ملی ایران و با همکاری سازمان کتابخانه ملی ایران برگزار شد؛ حسین اکبری مدرس و مشاور مدیریت، غلامرضا صفاکیش عضو شورای عالی انجمن مدیریت پروژه ایران و محمد بهرامپور مربی و مدرس فن بیان  و سخنرانی به عنوان میهمان حضور داشتند و هر یک بخشی از تجربیات منحصربفرد خود را درباره مدیریت حرفه‌ای عنوان کردند.

در  ادامه همایش نیز، سمیه محمدی، مدیر عامل انتشارات آریانا قلم و محمدعلی معین‌فر، یکی از مترجمان این مجموعه کتاب، در مورد روند کار و ظرافت‌های خاص انتشار این مجموعه کتاب صحبت کردند. نشست‌های تخصصی کتاب آریاناقلم با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، معرفی آخرین کتب منتشره آریاناقلم و برقراری ارتباط میان مخاطبان، مترجمان و صاحب‌نظران برگزار می‌شود.

مجموعه کتاب مدیر حرفه‌ای در شش جلد و با بیانی کاربرده و ساده توسط انتشارات آریانا قلم در بهار ۱۳۹۶ منتشر شده است. عناوین این مجموعه کتاب شامل اخلاق حرفه‎‌ای، عملکرد حرفه‌ای، ارتباطات حرفه‌ای، رهبر حرفه‌ای، ارائه حرفه‌ای و مذاکره حرفه‌ای است.