حامیان یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه

2595-11iipmc - aryana

گروه مپنا

 گروهی صنعتی مشتمل بر شرکت‌های متعدد تخصصی است که در زمینه مهندسی، احداث و توسعه نيروگاه‌هاي حرارتی، نیروگاه های انرژی تجدید پذیر، تاسیسات تولید همزمان برق و حرارت، تاسیسات تولید همزمان برق و شیرین سازی آب، مهندسی، اجرا و توسعه پروژه‌هاي نفت و گاز در خشکی و دریا و مهندسی و احداث پروژه‌هاي حمل و نقل ريلي و ارایه خدمات بهره‌برداري، تعمير و نگهدارى مربوطه و نیز تامين مالي پروژه‌های یاد شده در چارچوب انواع روش‌هاي قراردادي و سرمايه‌گذاري فعاليت مي‌كند.

گروه مپنا سازنده طیف گسترده‌ای از محصولات پیشرفته صنعتی از جمله توربین‌های گاز و بخار، توربین باد، بویلرهای متعارف و بازیاب حرارت، ژنراتورهای حرارتی و آبی، سامانه‌های حفاظت و کنترل، لکوموتیوهای مسافری و باری و توربو کمپرسور است و علاوه بر کسب سهم مشارکت پنجاه درصدی در توسعه ظرفیت نیروگاهی کشور و مشارکت شایسته در توسعه پروژه های نفت و گاز و حمل و نقل ریلی، توانسته است با تکیه بر کیفیت و قیمت رقابتی محصولات و خدمات خود در بازارهای خاورمیانه، شمال آفریقا و آسیای جنوب شرقی حضور یابد.

معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه

معاونت مهندسی و پدافند غیر عامل سپاه به عنوان مرجعیت مهندسی دفاعی در بالاترین تراز علمی کشور تلاش های بسیاری برای تامین خواسته ها و بهبود در طرح های عمرانی و دفاعی سپاه و پروژه های زیر بنایی انجام داده است و به توفیقات مهمی دست پیدا کرده است.

معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه، مجموعه‌ای است با کارکردهای دفاعی ، عمرانی و پدافند غیرعامل ، مردم یاری که بر اساس مأموریت‌های محوله در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز؛ اماکن، ارتباطات، سایر تجهیزات و به ظرفیت رسانی و مدیریت ماشین‌آلات مهندسی و تخصصی، تقویت و توسعه زیرساخت‌های مورد انتظار و نیاز سپاه، نقش مؤثری را ایفا نموده و با استاندارد سازی فضا و مکان استقراری، مديريت جامع مصارف انرژي و ارائه پیوست‌های مهندسی، احداث و نگهداری استحکامات و راه‌های ارتباطی خطوط و لایه‌های دفاعی با رویکرد نبرد ناهمتراز و مشارکت در طرح‌های مهندسی، عملیات رزمی را پشتیبانی می‌نماید.

موسسه مسکن‌سازان

موسسه مسکن سازان در راستای سیاست‌های کلی بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران و با اهداف تامین مسکن کارکنان پایور آجا از طریق ساخت انبوه و مدیریت، نظارت و کنترل پروژه های عمرانی در زمینهای متعلق به ارتش جمهوری اسلامی، به منظور ایجاد ارزش افزوده، در اول آبان هزار و سیصد و هشتاد تشکیل گردید.

این شرکت در آغاز دوره جدید فعالیت خود که مصادف با ریاست مهندس عباس محتاج در بنیاد تعاون ارتش بود با مدیر عاملی آقای مهندس مجید اشتری فر و با جذب نیروهای متخصص و متعهد سعی در پیاده سازی شیوه‌های نوین مدیریتی، طراحی و مهندسی و ساخت برج‌های بلند مرتبه نموده است و در این راستا همکاری با شرکت‌های معتبر داخلی و بین المللی را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

از طرف دیگر با توجه به اینکه این موسسه عضوی از تشکیلات ارتش شکوهمند جمهوری اسلامی می‌باشد تلاش دارد با تکیه بر ارزش‌های بنیادین چون: نظم و انضباط، احترام به مشتریان و ذینفعان و اخلاق محوری نمونه موفقی از یک سازمان متمایز و پیشتاز، با رعایت ارزش های دینی و ملی ارائه نماید و جهت حرکت در راستای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی حمایت از سازمان و نیروی کار ایرانی را هدف اصلی خود بداند.

موسسه مسکن سازان با رصد رویدادهای سال های گذشته در حوزه صنعت ساختمان و مسکن و کسب تجارب با ارزش از میزان و روند تغییرات احتمالی بازار، با استفاده از قوه نو اندیشی و تفکر خلاقانه، مسیر پیش روی خود را در قالب استراتژی های اجرایی و اهداف بلند مدت و کوتاه مدت ترسیم نموده است که ماحصل آن کسب جایگاه سه برند اول برتر حوزه مسکن در ۵ سال آینده خواهد بود. بدیهی است در این راه، سرمایه های بالقوه ارتش جمهوری اسلامی ایران زمینه ساز برنامه ریزی و شروع پروژه های بزرگ حوزه مسکن در آینده نزدیک خواهد بود.

در این راستا بخشی از برنامه های آتی موسسه در غالب مواردی همچون

•           برنامه ریزی منسجم جهت شناسایی بازار هدف و خنثی سازی اثرات منفی مخاطرات

•           تغییر در متدولوژی مدیریت و تبدیل سیستم خدماتی به اقتصادی به منظور توزیع عادلانه امکانات و فرصت ها

•           استفاده از تکنولوژی جدید ساخت و ساز و استفاده از فناوری نوین از جمله BMS

•           مدیریت و برنامه ریزی یکپارچه پروژه ها و شرکت های پیمانکار بزرگ ساختمانی در راستای اهداف استراتژیک سازمان

مهندسی و ساختمان صنایع نفت

این شرکت در سال ۱۳۶۶ با هدف بازسازی خسارات وارده به صنعت نفت کشور در جنگ تحمیلی شکل گرفت و اکنون با نزدیک به سه دهه نقش آفرینی در این صنعت، به عنوان یکی از شرکت های پیمانکار اصلی، مجرب و پیشرو در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی کشور شناخته می شود. شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت با سابقه انجام حدود ۴۰۰ میلیون نفرساعت کار در بیش از ۱۴۰ پروژه خود که عمده آنها در سال های اخیر در زمره پروژه های مگا و عظیم ملی بوده اند، قادر است کلیه بخش های پروژه های بالادستی و پایین دستی از طراحی و مهندسی تا تدارکات، ساخت، راه اندازی و بهره برداری را در هر دو بخش خشکی و دریا به انجام رساند. ضمن آنکه این شرکت در سال های اخیر توانسته است با ورود به حوزه تأمین مالی و عقد قراردادهای بیع متقابل، نقشی فراتر از یک پیمانکار را در اجرای پروژه های خود ایفا نماید.

در حال حاضر شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت با بیش از ۱۰ میلیارد دلار پروژه های در دست و با بهره گیری از دانش و فناوری روز، بیش از ۲۵۰۰ نفر نیروی انسانی توانمند و شرکت های زیرمجموعه که هر یک در حوزه تخصصی خود از جمله برترین شرکت های داخلی به شمار می روند، ارتقاء خود به سطح یک پیمانکار کلاس جهانی و نقش آفرینی در بازارهای بین المللی را به عنوان گام بعدی در مسیر تکامل حرفه ای خود نشانه گرفته است.

شرکت مهندسی و خدمات مدیریت پرمان پویش

 در سال ۱۳۸۴ با هدف ارایه تخصصی خدمات مهندسی و مشاوره مدیریت رسما فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمانی شرکت و بر مبنای استاندارهای بین المللی، به سرعت دایره خدمات خود را در صنایع مختلف توسعه بخشیده است.

شرکت مهندسی و خدمات مدیریت پرمان پویش رشد و بالندگی خود را در گرو ارتقای سطح دانش و عملکرد نظام مدیریتی کارفرمایان به صورت کاربردی میداند و در این راه از هر اقدامی که به بالا رفتن فرهنگ مدیریت پروژه در کشور بیانجامد پشتیبانی خواهد نمود. از این رو همواره، هدف گروه متمركز بر افزايش کیفیت و كاهش هزینه ها و  زمان اجرای  پروژه ها مي باشد.

اهم خدمات قابل ارائه توسط این شرکت عبارت است از:

·         ارائه خدمات مشاوره مدیریت پروژه

·         ارائه خدمات مدیریت طرح (MC)

·         طراحی و استقرار نرم افزارهای تخصصی مدیریت پروژه

·         برگزاری دوره های آموزشی مدیریتی به صورت عمومی و تخصصی

شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران(IPMI)

 با بیش از ۴۰ سال سابقه بعنوان یکی از پیمانکاران عمومی ، مجری طرحهای EPC در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی محسوب می گردد.

این شرکت، مصمم است خدمات خود را با مناسبترین کیفیت، هزینه و زمان به نحوی به کارفرمایان ارائه نماید تا قابلیت رقابت در بازارهای داخلی و بین المللی را داشته باشد.

شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران (IPMI)با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآمد قادراست طرحهای عظیم در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی را بصورت کلید در دست مستقلا ویا با همکاری مشاوران، پیمانکاران و سازندگان توانمند داخلی و خارجی به انجام رساند.

زمینه فعالیت شرکت:

·         مدیریت پروژه

·         تامین تجهیزات

·         طراحی و مهندسی

·         مدیریت نصب و راه اندازی تجهیزات